Nasi specjaliści

Agnieszka Gorzawska

Ponad 10 letnie doświadczenie w branży optycznej -

ukierunkowało moją karierę zawodową oraz sprawiło, że optyka stała się moją pasją. Indywidualne podejście do każdego Klienta, to nie żaden frazes, a moje standardy.

Posiadam kwalifikację MG14 - montaż i naprawa elementów optycznych oraz MG30 - wykonywanie i naprawa pomocy wzrokowych. Zdobyte umiejętności pozwolą mi w odpowiedni sposób zająć się Twoimi okularami, a także wykonać je dla Ciebie wkładając w to swoje umiejętności oraz serce

Często słyszę te zdania : "Nic mi nie pasuje" ; "Nie lubię okularów" ; "Dla mnie nic pani nie znajdzie"
...Uwielbiam takie "przypadki" :D

Wierzę w to, że poza satysfakcjonującym doborem okularów, zarażę Ciebie pozytywną energią :)

Dokonam odpowiednich pomiarów, doradzę po konsultacji z Optometrystą i uwzglednieniu wady wzroku jaka konstrukcja soczewek okularowych będzie dla Ciebie najbardziej odpowiednia. Dopasuje oprawę do Twojej twarzy, sugerując się Twoimi potrzebami.

Technik Optyk

PNO 3640

Daniel Szkaradek

Ponad 12 letnie doświadczenie w branży optycznej -

Jestem dyplomowanym optykiem (PNO 95367) i optometrystą (NO 12343). Ukończyłem studia wyższe o specjalności inżynieria optyczna oraz optometrię na Wydziale Podstawowych Problemów Techniki Politechniki Wrocławskiej.

Specjalizuję się w doborze okularów korekcyjnych oraz miękkich soczewek kontaktowych. W moim gabinecie korzystam z nowoczesnych urządzeń pomiarowych, co gwarantuje sprawny i dokładny przebieg badania. Potrzeby pacjenta stawiane są zawsze na pierwszym miejscu. Na wszystkie wykonane przeze mnie pomiary udzielam gwarancji dobrego widzenia.

Optyk

PNO 95367

Optometrysta

NO 12343