Wszystko w jednym miejscu

OKO LAND Optyk, pomoże ci w każdej sytuacji!

W naszym salonie znajdziesz różnorodne oprawy, posiadamy oprawy okularowe wykonane z tworzywa, tytanu, metalu. Oprawy mogą zostać wzbogacone o nakładki przeciwsłoneczne. Gama kolorów opraw jest nieograniczona.

BADANIA


Diagnoza najwyższej jakości!

Pamiętaj - komfortowe widzenie wpływa na całe Twoje życie!

Nasz salon wyposażony jest w najwyższej jakości sprzęt optometryczny, pozwalający bardzo szczegółowo określić stan układu wzrokowego.

Zakres badania optometrycznego w naszym salonie obejmuje:

  • Pomiar ostrości wzroku pacjenta bez korekcji
  • Pomiar wady refrakcji (refrakcja przedmiotowa i podmiotowa)
  • Pomiar mocy soczewek okularowych do dali, bliży, pośrednich
  • Keratometria
  • Widzenie obuoczne
  • Widzenie barwne
  • Widzenie przestrzenne
  • Zaburzenie wzrokowe a problemy w nauce


aboutus.jpg


Badania wzroku

w trosce o Twoje oczy
zapraszamy na badania wzroku

Umów się na wizytę


OKULARY

Okulary na każdą kieszeń!OKO LAND Optyk - Twój optyk pierwszego kontaktu!

W naszym Salonie Optycznym spotkają się Państwo z miłą i kompetentną obsługą. Gwarantujemy przyjazną atmosferę oraz fachowe doradztwo przy wyborze okularów i innych towarów optycznych. Oferujemy kompleksowe badania optometryczne oraz szeroki wybór opraw okularowych, zarówno znanych, zagranicznych marek, jak i cenionych polskich firm. Przywiązujemy dużą uwagę do wykształcenia i doświadczenia personelu, który zajmuje się Państwa wzrokiem. Kupując u nas okulary zapewniamy, że oferowany towar jest najlepszej jakości i spełni najwyższe oczekiwania. Serdecznie zapraszamy, każdy znajdzie coś dla siebie. Jeżeli macie Państwo jakiekolwiek pytania chętnie udzielimy odpowiedzi i porad. Prosimy o kontakt.

Każda osoba znajdzie u nas coś dla siebie, może liczyć na fachową pomoc, doradztwo bez stresu oraz obawy - jesteśmy tutaj dla Ciebie oraz po to, abyś był w pełni zadowolony z naszych usług. W naszej placówce honorujemy KARTĘ DUŻEJ RODZINY

Lokalizacja
w centrum miasta

Eksperci branży optycznej

ZAREZERWUJ WIZYTĘ
OPTOMETRYSTA

OPTOMETRYSTA CZY OKULISTA

Okulista to lekarz, który ukończył kilkuletnie studia medyczne. Głównym jego zadaniem jest diagnozowanie i leczenie chorób oczu- np. zaćmy, jaskry, schorzeń siatkówki czy stany zapalne powiek i spojówek.

Optometrysta to osoba, która uzyskała dyplom magistra lub inżyniera na kierunku optometria lub ukończyła studia podyplomowe w tej specjalizacji. Optometryści nie zajmują się wykrywaniem i leczeniem chorób narządu wzroku, a diagnozowaniem i korekcją wad wzroku. Do najczęstszych należą: nadwzroczność, krótkowzroczność, astygmatyzm, prezbiopia (starczowzroczność), zaburzenia widzenia obuocznego.

eye-04.svg

Potrzebuję nowych okularów

Nowe okulary prawidłowo wykona OPTYK. Jeśli nie jesteś pewny, czy wada wzroku się zmieniła od czasu poprzedniej wizyty u specjalisty to koniecznie wybierz się do OPTOMETRYSTY.

eye-05.svg

Potrzebuję soczewek kontaktowych

OPTOMETRYSTA oraz KONTAKTOLOG prawidłowo dobierze i przepisze soczewki kontaktowe. Doradzi też jak je zakładać, przechowywać, oraz utrzymać w czystości.


eye-09.svg

Mój wzrok chyba się pogorszył

OPTOMETRYSTA wykona niezbędne pomiary by sprawdzić, czy występuje wada wzroku. Dzięki profesjonalnym urządzeniom i przyrządom dokona oceny tej wady i zleci odpowiednią terapię lub korekcję wzroku.

eye-01.svg

Chce wraz z dzieckiem ćwiczyć oczka

Świetnie, większość specjalistów powinno znać przynajmniej kilka zabaw i ćwiczeń wzrokowych. Pełny zestaw ćwiczeń, trening rehablitacyjny i narzędzia je wspomagające może przygotować OPTOMETRYSTA oraz ORTOPTYSTA

eye-06.svg

Aaała! Boli mnie oko... a może powieka?

W przypadku ciał obych w oko lub bólu narządów wzroku zgłoś się do OKULISTY. Posiada on tytuł lekarza i zajmuje się badaniem, diagnozowaniem i leczeniem wszelkich chorób powiek, gałek ocznych, oczodołów, spojówek oraz nerwów wzrokowych.

eye-07.svg

Wszystko jest ok... chyba

Profilaktyczne badanie wzroku powinno się wykonywać raz do roku. Ostrość wzroku można skontrolować u optometrysty, który może doradzić pacjentowi wizytę u okulisty, ortoptysty, strabologaNie zwlekaj, zadbaj o swój wzrok!
Umów się na bezpłatne badanie wzroku